Кучма завтра їде на переговори до Мінська

Другий президент України Леонід Кучма вважає, що черговий раунд переговорів тристоронньої контактної групи в Мінську з врегулювання конфлікту на Донбасі відбудеться завтра, 31 січня
Кучма завтра їде на переговори до Мінська
Кучма завтра їде на переговори до Мінська

«Передбачається завтра наша поїздка. Поки що збираємося вранці поїхати», - сказав Кучма, який є представником України на цих переговорах, передають «Українські новини».

За словами другого президента України, зараз проводяться консультації щодо позицій всіх сторін.

Кучма підкреслив, що ні в якому разі українська сторона не буде відходити від домовленостей, досягнутих в Білорусі у вересні 2014 року.

«Головне завдання - що треба зробити для виконання того протоколу. Якісь уточнення можуть бути, але принципова позиція наша така», - підкреслив він.

Кучма зазначив, що пріоритетними завданнями на поточний момент залишаються: припинення вогню, відведення озброєння на раніше позначені позиції, а також вирішення соціальних проблем. Він сподівається, що під час переговорів вдасться досягти прогресу.

Як повідомляв depo.ua, вчора прес-секретар білоруського МЗС Дмитро Мірончік заявив, що засідання тристоронньої контактної групи (Україна - Росія - ОБСЄ) пройде в Мінську 30 січня. Туди прибули представники самопроголошених Донецької і Луганської народних республік Денис Пушилін і Владислав Дейнего, проте сьогодні стало відомо, що вони покинули Мінськ.