Кучма завтра їде на переговори до Мінська

Другий президент України Леонід Кучма вважає, що черговий раунд переговорів тристоронньої контактної групи в Мінську з врегулювання конфлікту на Донбасі відбудеться завтра, 31 січня
Depo.Влада
30 січня 2015 15:37
ФОТО: depo.ua
Кучма завтра їде на переговори до Мінська
Кучма завтра їде на переговори до Мінська

«Передбачається завтра наша поїздка. Поки що збираємося вранці поїхати», - сказав Кучма, який є представником України на цих переговорах, передають «Українські новини».

За словами другого президента України, зараз проводяться консультації щодо позицій всіх сторін.

Кучма підкреслив, що ні в якому разі українська сторона не буде відходити від домовленостей, досягнутих в Білорусі у вересні 2014 року.

«Головне завдання - що треба зробити для виконання того протоколу. Якісь уточнення можуть бути, але принципова позиція наша така», - підкреслив він.

Кучма зазначив, що пріоритетними завданнями на поточний момент залишаються: припинення вогню, відведення озброєння на раніше позначені позиції, а також вирішення соціальних проблем. Він сподівається, що під час переговорів вдасться досягти прогресу.

Як повідомляв depo.ua, вчора прес-секретар білоруського МЗС Дмитро Мірончік заявив, що засідання тристоронньої контактної групи (Україна - Росія - ОБСЄ) пройде в Мінську 30 січня. Туди прибули представники самопроголошених Донецької і Луганської народних республік Денис Пушилін і Владислав Дейнего, проте сьогодні стало відомо, що вони покинули Мінськ.