Завтра в Мінську збереться тристороння контактна група

Тристороння контактна група щодо мирного врегулювання конфлікту в Україні проведе засідання 30 січня в Мінську
Depo.Влада
29 січня 2015 16:04
ФОТО: depo.ua
Завтра в Мінську збереться тристороння контактна група
Завтра в Мінську збереться тристороння контактна група

Про це повідомляє «Інтерфакс-Захід» з посиланням на Міністерство закордонних справ Білорусі.

«Контактна група поінформувала МЗС Білорусі про те, що завтра, 30 січня, має намір провести черговий раунд переговорів. Інформація про точне місце і точний час початку переговорів буде поширена додатково вранці у п'ятницю», - сказав начальник управління інформації МЗС Білорусі Дмитро Мірончік.

За його словами, згідно з практикою проведення переговорів, зустрічі проводяться тільки у тому випадку, якщо надійшла консолідована заява від усіх учасників.

Як повідомляв depo.ua, після трагедії в Маріуполі 24 січня тристороння контактна група (Україна - Росія - ОБСЄ) запропонувала представникам самопроголошених «ДНР» і «ЛНР», які підписали домовленості у Мінську, провести термінову зустріч для обговорення ситуації на Сході України. Проте в «ДНР» тоді заявили про зрив переговорного процесу.

Президент України Петро Порошенко, канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд вважають, що результатом зустрічі має стати двостороннє припинення вогню на Донбасі і звільнення заручників.