Кучма прогнозує поновлення переговорів у Мінську на наступному тижні

Черговий раунд переговорів у Мінському форматі може відбутися наступного тижня. І Україна в жодному разі не можна погоджуватися на зміни тексту Мінських угод
Depo.Влада
3 грудня 2014 14:14
ФОТО: depo.ua
Кучма прогнозує поновлення переговорів у Мінську на наступному тижні
Кучма прогнозує поновлення переговорів у Мінську на наступному тижні

Таку думку висловив другий президент України Леонід Кучма, який входить до тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі у форматі «Росія - Україна - ОБСЄ», передає «Фокус» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Я стою на тому, і президент України Петро Порошенко стоїть на тому, що ні в якому разі ми не маємо права міняти хоча б один пункт цього тексту. Це основоположний документ, і якби він виконувався, ми б жили в зовсім іншій країні», - сказав Кучма.

Він зазначив, що Мінські домовленості підтримує весь світ.

«Вогонь не припинився, але я вважаю, що це основоположний документ, на який посилається весь світ і важливо, що підпис під цим документом поставила й Росія», - додав другий президент України.

За словами Кучми, таким чином російська сторона взяла на себе відповідальність за виконання досягнутих в Мінську домовленостей.

«Нам потрібно сподіватися, що світ не зупиниться на тих кроках, які здійснюються сьогодні щодо Росії. І тільки таким чином можна щось отримати від Росії», - вважає Кучма.

Він назвав позитивним результатом Мінських домовленостей той факт, що зараз на Сході України не гине така кількість людей, як це було до підписання даного документу.

Як повідомляв ДеПо, у листопаді Кучма заявляв, що більше немає сенсу проводити переговори в Мінському форматі, оскільки російська сторона та представники самопроголошених «республік» порушують домовленості.