Кучма: "Донбаський" сценарій може бути складнішим, ніж "придністровський"

На Донбасі не повториться придністровський сценарій, там ситуація може бути складнішою
Depo.Влада
13 жовтня 2015 14:06
ФОТО: depo.ua

Про це заявив представник України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Сході України Леонід Кучма,  пеердає depo.ua з посиланням на ТСН.

"Ми на Придністров'я зовсім не схожі в цьому плані, абсолютно не схожі... Це буде найгірший варіант для нас, абсолютно найгірший. Тому потрібно доводити до завершення те, що декларує сьогодні наш президент, і я всіляко його в цьому плані підтримую: виведення всіх військових формувань, які б вони погони там не носили (личок там вже немає російських, але звідки вони прийшли, ми всі добре знаємо), виведення важкої зброї обов'язкове, роззброєння також потрібне", - сказав він в Чернігові журналістам. Кучма підкреслив, що в Придністров'ї нічого не було зруйновано, а "на Донбасі все зруйновано".

"Що, що Росія хоче взяти собі цей шматок проблем? Ні, вона не хоче, вона хоче скинути це на Україну і знає, що Україні така ситуація сил не буде додавати, навпаки – буде допомагати руйнувати всю систему", - вважає другий президент України.

Також Кучма зазначив, що "у Придністров'ї немає кордону з Росією, а у нас 400 км контрольованого Росією кордону - через нього можна робити все, що завгодно".

"І навіть якщо там, вибачте, мир буде, то там всі ці військові одягнуть погони поліції або міліції, сбушників, армії і т. д.", - сказав він.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua