Кримські міліціонери-зрадники мають доступ до баз українського МВС, - депутат

"МВС" окупованого Криму має доступ до баз даних українського правоохоронного відомства. Таким чином народний депутат Мустафа Джемілєв фактично перебуває в розшуку в Україні
Depo.Влада
10 червня 2015 07:41
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" розповів народний депутат від "Народного фронту" Георгій Логвинський, передає depo.ua.

"Мустафа Джемілєв числиться в розшуку в Україні як злочинець! Прекрасна ілюстрація роботи окремих діячів нашої правоохоронної системи! Тобто наше МВС оголосило його злочинцем, а кримські сепаратисти безперешкодно внесли ці дані в нашу базу! Виходить з боку наших правоохоронців окремі люди на службі займаються беззаконням і донині. А ті, хто оголошений нами в розшук як злочинці і зрадники України і повинні сидіти в камері, натомість мають доступ до наших баз і натисненням пари кнопок роблять злочинцями наших депутатів і захисників держави! А ми тут за мир і право "боремося". Халатність чи знову державна зрада? З'ясувався цей факт-сюрприз випадково, коли помічник Мустафи знімав його машину з обліку. У розшуку в Україні Джемілєв ще з 2014 року (по Бахчисарайському району Криму). Вже літо 2015-го, а даний факт нікого не турбував і наші правоохоронці не змогли (або не захотіли?) виправити це, м'яко кажучи, непорозуміння", - розповів депутат. 

Кримські міліціонери-зрадники мають доступ до баз українського МВС, - депутат - фото 1