Кремль використовує українських полонених як політичних заручників,- Тандіт

На даний час ведуться переговори з польовими командирами щодо звільнення українських військовослужбовців, які перебувають в заручниках бойовиків
Depo.Влада
19 жовтня 2015 21:48
ФОТО: depo.ua

Про це заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт, повідомляє depo.ua з посиланням на "5 канал".

"На жаль, ми бачимо факт, який підтверджує те, що вже кілька місяців з боку так званих "ЛНР" та "ДНР" є профанація того, що ми мали зробити, того, що ми обговорювали спільно, в тому числі і в Мінську. Ми бачимо, що ті, хто знаходиться в Донецьку та Луганську не приймають самостійних рішень і Кремль використовує наших хлопців, які там залишаються, як політичних заручників", - сказав він.

 Заступник голови СБУ також зауважив, що на сьогодні, за даними СБУ, в заручниках терористів перебуває 148 українських громадян.

«З різних джерел йде інформація стосовно наших хлопців, які залишилися, є можливість працювати не тільки з так званими "республіками" - Донецьком і Луганськом, де до цього часу вони не можуть розібратися між собою - ми виходимо на польових командирів, які в деяких місцях до цього часу утримують наших хлопців і ми з ними безпосередньо ведемо переговори", - додав Тандіт.

"Є уповноважена Мінські підгрупа, яка в деталях працює над питанням звільнення, щодня вони працюють зі списками. На сьогоднішній день, 148 заручників, за нашою інформацію, перебуває не тільки на території Донецької і Луганської областей, а й на території Російської Федерації", - сказав він.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада