Кремль хоче максимально ізолювати Савченко, - адвокат

Захист народного депутата України Надії Савченко здивований розміщенням її в Новочеркаському СІЗО і вважає, що це сприяє її ізоляції, ускладнює роботу адвокатів і може зашкодити здоров'ю української льотчиці
Depo.Влада
27 липня 2015 15:02
ФОТО: depo.ua

Про це адвокат Марк Фейгін сказав "Укрінформу", передає depo.ua.

"Це, щонайменше, дивне рішення - розмістити Надію Савченко в Новочеркаському СІЗО, в двох годинах їзди від Донецька. А її возитимуть в автозаку, а не у вертольоті, по 30-градусній спеці. Якщо початок засідання призначать на 9-10 годину, то вона має бути готова до виїзду вже о 6-й. Там же збір, перевірка, очікування - непроста процедура. Все це може погано позначитися на її здоров'ї", - зазначив Фейгін.

Він також вказав на те, що таке місцерозташування ускладнює контакти підзахисної з адвокатами.

"Ймовірно, комусь з нас просто доведеться жити десь там, щоб бути з нею в контакті. Причому такому, який забезпечив би конфіденційність спілкування. Це все ускладнює комунікацію команди адвокатів",  - вважає Фейгін.

У результаті Фейгін відзначив, що якщо судова влада Росії не змінить місце підсудності з Донецька Ростовської області на інше або не переведе Надію Савченко до СІЗО ближче до місця суду, то це можна буде кваліфікувати як спробу максимально можливої ізоляції Савченко і ускладнення роботи захисту.

Як відомо, 25 липня уповноважена з прав людини в Росії Елла Памфілова заявила, що Савченко ввечері доставили до слідчого ізолятора №3 в місті Новочеркаську Ростовської області.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.