ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кремль хоче дозволити українським зрадникам служити у спецслужбах

Українським громадянам, які перейшли до громадянства Росії, можуть дозволити працювати в російських держструктурах, включаючи систему МВС і спецслужби

Depo.Влада
21 листопада 2018 17:03
ФОТО: depo.ua

Це передбачають поправки до закону "Про громадянство", які думський комітет з розвитку громадянського суспільства запропонував прийняти в першому читанні 18 грудня, передає Depo.ua із посиланням на "Коммерсантъ".

Автори законопроекту пояснюють його необхідність тим, що зараз жителі України, які переїхали на Росію і отримали тут російські паспорти, все одно вважаються українськими громадянами, а з подвійним громадянством доступ до держслужби закритий.

Поправки до закону "Про громадянство Російської Федерації" внесені групою з п'ятнадцяти депутатів, серед яких глави комітетів у справах громадянського суспільства та у справах національностей Сергій Гаврилов та Ільдар Гільмутдінов, а також віце-спікер Держдуми Петро Толстой. Розглянути їх 18 грудня в першому читанні (всього їх буде три) комітет пана Гаврилова запропонував 20 листопада.

У пояснювальній записці до законопроекту мета поправок визначена так: врегулювати порядок повідомлення про вихід з громадянства іноземної держави. Автори поправок відзначають, що зараз в законодавстві немає процедури такого повідомлення. Через це, йдеться в записці, порушуються "конституційні права громадян Росії, в тому числі право бути обраними до органів державної влади та органи місцевого самоврядування, а також право на доступ до державної служби".

Нагадаємо, що зрадників, які перейшли на бік Росії в окупованому Криму, активно "тролять", щоб не забували про свою ганьбу.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада