Козирєв Святослав виконав обіцянку спортсменам Троєщини

22 жовтня, у Деснянському районі Києва розпочав роботу унікальний для столиці відкритий ринг з професійними тренажерами по багатьом видам єдиноборств
Depo.Влада
23 жовтня 2015 17:58
ФОТО: depo.ua

Для всіх бажаючих займатися спортом вхід на територію рингу абсолютно безкоштовний.

Даний проект був реалізований за участю активіста ГО "Рух за реформи" Святослава Козирєва, автора соціальної програми "Street Fight" Олександра Котирло та голови асоціації підприємців Деснянського району Олександра Сухарского, повідомляє depo.ua.

"Відкриття рингу з тренажерами по багатьом видам єдиноборств – це один з кроків по залученню молодого покоління Троєщини до занять спортом. Я вірю, що тільки так ми зможемо знизити рівень підліткової злочинності та зробити вулиці нашого району повністю безпечними", — заявив на відкритті рингу активіст ГО "Рух за реформи" Святослав Козирєв.

А голова асоціації підприємців Деснянського району Олександр Сухарский, пообіцяв, що відкриття спортивного рингу під відкритим небом на Закревського, 32 - це не перший і не останній крок на шляху розвитку доступного спорту на Троєщині.
Найближчим часом, в рамках популяризації спорту серед молоді, організатори також планують залучити до участі в проекті для проведення безкоштовних тренувань на рингу професійних тренерів і відомих спортсменів.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.

Мітки: