Кононенко вважає, що інфраструктурні законопроекти важливіші за Саакашвілі

Народний депутат, заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко в ексклюзивному коментарі телеканалу "112 України" повідомив, що депутатам у Верховній Раді є, що обговорювати, зокрема, важливі інфраструктурні законопроекти
Depo.Влада
17 листопада 2016 17:21
ФОТО: depo.ua

На запитання ведучого, "чи повинна Верховна Рада обговорювати заяви Саакашвілі з приводу його громадянства?", Кононенко відповів: "Ви знаєте, що сьогодні у Верховній Раді дуже важливий день. Ми обговорюємо і вже ухвалили 2 з 5 законопроектів з блоку інфраструктури, які дадуть мільярдні надходження до бюджету наступного року. Я вважаю, що це важливіше, ніж обговорення цього питання, про який ви говорили і витратили на нього час", повідомляє Depo.ua  з посиланням на "112-Україна".

Крім того, Кононенко прокоментував заяви Саакашвілі про його причетність до позбавлення його громадянства.

"На жаль, мені нічого не відомо про ситуацію з громадянством пана Саакашвілі. Щодо його звинувачень, я впевнений, що вони не перші і не останні. Будуть ще. Він - досвідчений гравець, популіст, давно "їздить" на темі корупції, і зараз буде активно експлуатувати цю тему заради створення образу "борця з владою". Але, на жаль, він такий же представник команди влади, як і я, і інші гравці з оточення президента, з перших днів він також має солідарну відповідальність за ситуацію в країні і в Одеській області зокрема. А там справи, повірте, не найкращі - область на передостанньому місці знизу по показниках. І що мене справді обурює, це те, що пан Саакашвілі почав активно експлуатувати Майдан в своїх заявах - ми там всі стояли точно не за те, щоб задовольнити його політичні амбіції", - повідомив Кононенко.

Нагадаємо, що сьогодні у Верховній Раді і Українському домі проходять дні інфраструктури, депутатам запропоновано пакет законопроектів, ухвалення яких має надати поштовх до залучення мільярдних інвестицій в інфраструктуру України, знизити кількість смертності на дорогах і дати істотний позитивних імпульс економіці країни. Ініціатором і лобістами законопроектів виступають Міністерство інфраструктури на чолі з міністром Володимиром Омеляном, фракція "Народний фронт", фракція "БПП", одним з керівників якої є Ігор Кононенко. Фракції Блок Юлії Тимошенко і Опозиційний Блок активно саботують дані законопроекти.

 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада