Конфлікт в "Укрнафті": озброєні "охоронці" не мали дозволу на зброю, – МВС

Люди, які у березні зі зброєю в руках блокували будівлю держкомпанії "Укрнафта" в Києві, не мали дозволу на придбання та носіння зброї
Depo.Влада
18 травня 2015 14:32
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у відповіді МВС України на запит народного депутата Мустафи Найєма. Документ опублікований на його сторінці у "Фейбуці", передає depo.ua.

"Фірма, співробітники якої в той вечір "охороняли" будівлю компанії, не зверталася до МВС за відповідним дозволом на придбання, зберігання, носіння, перевезення і використання зброї. Між тим, зброя в руках у людей в камуфляжі було зафіксована на багатьох кадрах. Одне з двох - або будівлю "охороняли" люди без дозволу на легальне носіння зброї, або це були зовсім не співробітники охоронної фірми", - написав Найем.

Як повідомляв depo.ua, 22 березня тодішній голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський пізно ввечері прибув до будинку компанії "Укрнафта" і заявив, що її намагаються захопити рейдери. Вхід до будівлі заблокували автоматники. У свою чергу народний депутат Мустафа Найєм не зміг навіть потрапити в приміщення "Укрнафти". 

Пізніше голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що приватна охорона ПАТ "Укрнафта" має бути роззброєна і перевірена на причетність до незаконної діяльності на Донбасі.