Компенсацію оренди житла для переселенців збільшать до прожиткового мінімума

Міністерство соціальної політики збільшить суму компенсації оренди житла для переселенців до прожиткового мінімуму в 1330 гривень
Depo.Влада
29 вересня 2015 19:07
ФОТО: depo.ua

Відповідна постанова знаходиться на розгляді центральних органів виконавчої влади, повідомив а заступник міністра соціальної політики Віталій Мущинін, пише depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"Ми представили пропозицію про перегляд цієї допомоги (часткової компенсації вартості оренди житла для переселенців - Ред.) в сторону збільшення залежно від прожиткового мінімуму, оскільки в 2014 році, коли затверджувалися відповідні розміри допомоги, ситуація з тарифами на комунальні послуги була іншою", - сказав Мущинін.

За його словами, відповідна постанова зараз знаходиться на розгляді центральних органів виконавчої влади. Разом з тим, міністерство фінансів пропонує збільшити зазначену допомогу лише на 13 відсотків, як і соцстандарти.

"Я знаю, що сьогодні Міністерство фінансів погоджується на збільшення, але на відсоток, на який було збільшено соціальні стандарти, тобто на 13%", - додав він.

Більше новин України читайте на Життя.depo.ua.