Комітет з правоохоронної діяльності розгляне питання про Мукачево

Голова Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожемякін погодився завтра розглянути результати поїздки у якій було зібрано матеріали для оцінки подій в Мукачево
Depo.Влада
14 липня 2015 11:56
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав народний депутат України Віталій Купрій, передає depo.ua.

"Ми разом зі своїм колегою Valentyn Didych закінчили попередній збір матеріалів для оцінки подій в Мукачево. Остання зустріч з Дмитро Яроша іншими представниками ПС відбулась вже вночі, після їх повернення з району спецоперації силовиків", - написав він.

Купрій також зазначив, що всі виступають за мирний шлях врегулювання ситуації і те, що два активіста ПС вчора склали зброю, це є важливим індикатором стабілізації ситуації.

"Я вдячний генералу Малікову, який очолює операцію, за виважений підхід, оскільки вважаю, що якби за операцію відповідало МВС, то вона б закінчилась великою кількістю жертв. Бажання утопити регіон в крові було видно по очам окремих міліціонерів", - зазначив нардеп.

Також він повідомив, що голова Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожемякін погодився розглянути результати нашої поїздки на засіданні комітету в середу о 15:00.

"Мова йтиме як про поточну ситуацію, так і про серйозні недоліки (правопорушення) роботи правоохоронних органів. Я вважаю, шо після оприлюдення отриманої нами інформації закономірним буде питання рішучих кадрових рішень і притягнення винних правоохоронців до відповідальності. З іншого боку, також необхідно щоб слідство і суд встановили міру провини окремо кожного з активістів ПС в цій ситуації. Проте однозначно можна казати, що звинувачення їх в тероризмі не відповідає нормі закону, є надуманим і має політичне забарвлення", - написав Купрій.

Нагадаємо, два бійці "Правого сектору", що були затримані вчора вночі співробітниками СБУ, вже доставлені до Києва