Коломойський розповів, як вигнав Царьова з Дніпра на Росію

Український мільярдер Ігор Коломойський розповів, як йому вдалося спекатися "регіонала" Олега Царьова, який у 2014 році був головним лідером у Дніпрі

Про це Коломойський розповів в інтерв'ю DW, передає Depo.ua.

Чи можете ви сказати, що завдяки вам Дніпропетровська область не стала метою сепаратистів, і ви уникли або запобігли там такий ?

"З моїми друзями, з моїми колегами, з командою нам вдалося цьому (повномасштабному конфлікту, як на Донбасі) запобігти. Коли я став губернатором, ми приступили до роботи, вивчили обстановку, загрози, подумали, як ми можемо їх усунути. Загроз було багато. У Дніпрі головний лідер був Олег Царьов. Він очолював цю "п'яту колону", на нього замикалося все. Це була серйозна проблема, тому що він був пов'язаний зі всякими громадськими організаціями, він був легітимний народний депутат України. Він був людиною досить забезпеченою, користувався авторитетом. У нього були свої охоронні структури. Він міг і намагався створити багато проблем", - каже Коломоський.

Проте йому все ж таки вдалося нейтралізувати Царьова.

"Ми з ним тривалий час розмовляли, проводили виховну роботу. Але потім, коли стало зрозуміло, що нічого не виходить, якось так ми з ним домовилися, що він поїхав до Москви. Точніше, він був якийсь час ще в Донецьку. Потім поїхав у Москву", - розповів Коломойський.

Нагадаємо, український мільярдер Ігор Коломойський заявив, що востаннє був в Україні майже рік тому - у червні 2017-го. Через судові процеси з "Приватбанком" він боїться, що якщо приїде в Україну, то не зможу виїхати.

Коломойський розповів, як його розчарував Порошенко, який "для того, щоб вдруге обратися президентом (у нього така ідея фікс), повинен повністю контролювати всі телеканали".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна