Коломойский обізвав Абромавичуса "мавпою"

На засіданні наглядової ради "Укрнафти" олігарх Ігор Коломойський обізвав главу мінекономіки Айвараса Абромавичуса та виганяв присутніх із засідання
Depo.Влада
29 травня 2015 16:59
ФОТО: depo.ua

Про це у своєму "Твіттері" пише депутат "Блоку Петра Порошенка" Мустафа Найєм, що присутній на засіданні, передає depo.ua.

"Мінекономіки некомпетентне. Я акціонер цієї компанії і мені все одно, звідки привезли цю мавпу - з Литви чи звідки", - заявив Коломойський.

Так він відреагував на зауваження голови наглядової ради "Укрнафти", глави НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва з приводу несплати компанією податків.

Крім цього, Коломойський вступив у суперечку з членом наглядової ради Петром Столяром з приводу аукціонної комісії та заниження цін на газовий конденсат. Перед цим Столяр намагався з'ясувати у голови правління компанії Пітера Ванхеке, чому "Укрнафта" продавала газовий конденсат за заниженими цінами.

Але Коломойський "порадив" йому захищати "свого акціонера, а не аукціонну комісію!" "Ви що, рамси поплутали?!", - обурився олігарх.

Виконавчому директору "Нафтогазу" Андрію Пасішнику Коломойський напророкував тюремне ув'язнення.

"А ви в аукціонній комісії працюєте? То вас посадять, як Юлію Володимирівну (Тимошенко - ред.)! І чотирма роками не обійдетеся", - сказав Коломойський.

Після цього олігарх вимагав, щоб Пасішник залишив засідання.

Нагадаємо, Коломойский анонсував позов до суду на Кабінет Міністрів України на суму 5 млрд грн.