Коломойський обіцяє побити Саакашвілі, "як собаку"

Олігарх Ігор Коломойський обіцяє побити Михайла Саакашвілі, щойно той піде у відставку з посади голови Одеської облдержадміністрації
Depo.Влада
21 грудня 2015 16:01
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в коментарі Politico, передає depo.ua.

"Якщо я помічу його, я вам кажу, я розіб'ю його обличчя. Щойно він залишить посаду, я поб'ю його як собаку", - оголосив олігарх

Коломойський розповів, що його стосунки з Саакашвілі не завжди були такими. У 2011 році вони разом плавали на яхтах у Хорватії.

"Він був там зі своєю улюбленицею, зі своїм міністром економіки з великими цицьками – його коханкою", - сказав Коломойський.

"Я навіть дав йому грошей на його вибори в Грузії", - додав Коломойський.

Олігарх додав, що перед тим, як Саакашвілі призначили губернатором Одеської області, він прибув у Дніпропетровськ і розповів, як задоволений роботою Коломойського і його оточення. У той час губернатором Одеської області Ігор Палиця, соратник Коломойського.

"Він обсипав нас похвалами і своїми грузинськими тостами, розповів нам, які ми прекрасні, як я вразив його як ворог Путіна номер один", - сказав Коломойський і додав що "потім він поїхав прямо до Порошенка, щоб попросити роботу Палиці", - заявив Коломойський.

Нагадаємо, що після травневого призначення Саакашвілі на посаду голови Одеської ОДА він став називати Коломойського "бандитом" і "контрабандистом", а Коломойський обізвав Саакашвілі "собакою без намордника" і "сопливим наркоманом".

14 грудня Подільський районний суд міста Києва у повному обсязізадовольнив позов бізнесмена Ігоря Коломойського до Михайла Саакашвілі та Одеської обласної державної адміністрації. 

Коломойський вимагав спростувати заяви Саакашвілі в ефірі телеканалу 1+1 влітку цього року про причетність олігарха до організації контрабанди в Одеському порту, а також проте, що Коломойський пропонував йому хабар, щоб не платити податки у казну Грузії. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада