У Кличка запускають "зрадофільський парад" регіонів

У Київраді, схоже, зовсім пустилися берегів, з якогось дива вирішивши озвучити свою позицію щодо виборів на Донбасі
Depo.Влада
7 липня 2016 16:00
ФОТО: depo.ua
У Кличка запускають "зрадофільський парад" регіонів
У Кличка запускають "зрадофільський парад" регіонів

Сьогодні у Київраді – свято. Майже повний склад головного представницького органу столиці попіарився на дуже зручній для себе темі, яка до того ж абсолютно не стосується Києва. Так, Київрада офіційно звернулася до Верховної Ради з вимогою не проводити вибори на Донбасі. За відповідне рішення проголосувало 77 депутатів, які представляють практично всі фракції міської ради.  Зокрема, автори звернення заявили, що в разі проведення виборів на непідконтрольному Донбасі там до влади прийдуть представники терористів.

Фактично Київрада влізла в ту тему, яка знаходиться абсолютно не в їх компетенції. Власне, ця ахінея нагадує відносно недавню історію, коли Партія регіонів та БЮТ за часів Ющенка, контролюючи приблизно навпіл обласні ради в країні, влаштовували різноманітні піар-голосування. Так, "юліні" облради офіційно заявляли про підтримку діяльності Тимошенко на посаді голови уряду, "регіоналівські" - проголошували свої області "територіями без НАТО".

Втім, і після Майдану можна згадати кілька цікавих рішень облрад, які не мають нічого спільного з їх функціоналом. Так, Київська, Полтавська та Одеська облради ухвалили постанову про відставку з посади прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Зрозуміло, що жодних повноважень для подібних постанов з боку місцевих органів влади не було.    

У Київраді, схоже, заради піару теж вирішили показати "кузькіну мать". І це попри те, що закон про вибори на Донбасі у Верховній Раді ніхто ухвалювати не збирається. За великим рахунком, якщо це й відбудеться, то вже восени. Втім, наразі схоже, що ця тема – безперспективна на довгі роки. Утім підхопити безглузду ініціативу можуть й інші місцеві ради. Хоча краще б займалися дорогами та трубами. Замість того, щоб лякати людей виборами на Донбасі.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада