Кіхтенко допускає обмін аеропорту Донецька і підтвердив угоду з бойовиками

Новопризначений донецький губернатор Олександр Кіхтенко заявив, що українська влада підписала нову угоду про припинення вогню з бойовиками
Depo.Влада
12 жовтня 2014 13:43
ФОТО: depo.ua
Кіхтенко допускає обмін аеропорту Донецька і підтвердив угоду з бойовиками
Кіхтенко допускає обмін аеропорту Донецька і підтвердив угоду з бойовиками

Про це він заявив в інтерв'ю ZN.UA, передає ДеПо.

«За наявною у мене інформацією, в п'ятницю увечері було підписано угоду про припинення вогню. Від військового керівництва підписав заступник начальника Генштабу генерал Думанський. Від «ДНР» - Захарченко», - сказав Кіхтенко.

Він також припустив обмін територіями з бойовиками.

«Дійсно є спірні райони по лінії, встановленій в результаті мінських угод. Є території, які знаходяться під контролем «ДНР». Тому якщо постане питання обміну цих населених пунктів на (донецький - ред.) аеропорт, то рішення прийматиметься на високому рівні», - заявив губернатор.

За його словами, за утримання аеропорту доводиться платити високу ціну.

«З одного боку, аеропорт Донецька став символом героїзму наших солдатів. Але, з іншого боку, це щоденний обстріл, убиті і поранені українські солдати. Більше того, аеропорт, як інфраструктурний і стратегічний об'єкт, знищений. І тут потрібні правильні, обгрунтовані, своєчасні рішення», - зазначив Кіхтенко.

Як повідомляв ДеПо, голова Донецької обласної держадміністрації Олександр Кіхтенко заявив про готовність до переговорів з представниками самопроголошеної «Донецької народної республіки».