Керівництво реєстраційної служби Києва звільнили за саботаж

Міністр юстиції України Павло Петренко звільнив керівників реєстраційної служби Києва за саботаж роботи з надання послуг підприємцям і відсторонив від займаних посад начальників районних управлінь реєстраційної служби
Depo.Влада
2 квітня 2015 12:15
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у четвер у Києві, передає depo.ua.

За словами міністра, він ще місяць тому попереджав своїх підлеглих про те, що основними завданнями роботи того чи іншого управління юстиції є реалізація реформ для покращення надання послуг українцям.
 
"Вчора (1 квітень - ред.) я разом з колегами проїхав по управліннях реєстраційних служб Києва. Можу констатувати, що ті реформи, які ми почали - мова йде, в першу чергу про надання послуг за принципом екстериторіальності (можливість отримувати послуги незалежно від фактичного місця реєстрації в будь-якому районному підрозділі реєстраційної служби Києва, - ред.) - не проходять. Спостерігаються величезні черги. Відбувається просто саботаж", - повідомив міністр.
 
Петренко зазначив, що в керівник Шевченківського районного управління юстиції не інформує громадян, підприємців про можливість зареєструвати компанію і отримати довідку в будь-якому районі, де немає черги. "Бігають якісь люди з флаєрами, пропонують послуги тієї чи іншої компанії, послуги адвоката", - додав глава Мін'юсту.
 
"Ця проблема системна, і я прийняв рішення - все керівництво реєстраційної служби Києва з сьогоднішнього дня звільнено. Всі керівники районних реєстраційних служб відсторонені для проведення перевірки їх роботи", - повідомив керівник Мін'юсту.
 
"Я звертаюся публічно до мера Києва Віталію Кличку, щоб ми оголосили спільний конкурс ... на заміщення посад всіх керівників реєстраційної служби районного рівня та керівників реєстраційної служби Києва", - заявив Петренко.
 
Він пояснив, що ця робота буде проводитися спільно зі столичною владою, оскільки концепція реформування реєстраційних послуг передбачає, що ці послуги будуть надаватися згодом місцевими органами влади.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні міністр юстиції Павло Петренко звільнив керівництво Державної реєстраційної служби міста Києва.