Казахський сценарій російських спецслужб для Тимошенко

Тимошенко сьогодні заявила, що вона отримала листа від жительки Харкова Іларіонової (якщо я правильно почув), що по всій країні масово виселяють людей за борги по комуналці
Depo.Влада
4 жовтня 2016 11:46
ФОТО: depo.ua
Казахський сценарій російських спецслужб для Тимошенко
Казахський сценарій російських спецслужб для Тимошенко

Те, що це брехня, зрозуміло. Але мене цікавить інше, чи колись Тимошенко продемонструє суспільству бодай кількох людей, яких справді виселили за борги по комуналці? Я впевнений, що ні.

А тепер найголовніше. Головний упор в агітації і розкачуванні ситуації Тимошенко відводить так званому мораторію на продаж землі. За основу свого наступу на найближчий час Тимошенко взяла казахський сценарій, який розробили росіяни кілька місяців тому. Тоді, влада хотіла ввести обіг землі, включно з продажем. І тоді, несподівано почалися повстання, яке кілька днів збурює Астану. Правда, там ситуація дещо інша - навколо Астани існує, так званий пояс шахідів - це трущоби, де живуть мільйони найбідніших казахів. І саме там почався бунт. 

У нас ситуація інша, але зараз по всій країні "Батьківщина" намагається створювати групи "самозахисту", які мають "захищати" свої землі від зазіхань олігархів. На жаль, поки влада просто закриває на це очі.

Вся ця історія може, на жаль, з певного моменту почати розвиватися за сценарієм, якого не хоче ніхто - у нас можуть почати з'являтися "осередки махновців". І в нинішній ситуації - це може розпочати неконтрольовані процеси в країні.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада