Карти Таро кажуть, що з Думчевим у Києві настане ера змін

Відомий український таролог Ольга Соломко, яка ще в 2012 році передбачила криваві події на Майдані та крах влади Януковича, пророкує, що з приходом в мерське крісло Сергія Думчева в Києві настане ера серйозних змін
Depo.Влада
22 жовтня 2015 11:30
ФОТО: depo.ua

За словами відомого таролога, карти говорять, що городяни будуть йому довіряти і вважати його добрим господарем. У владу прийдуть нові люди з новими ідеями. Для самого Думчева, нова посада - це давно бажана можливість розширити свої можливості, зайняти місце, де б він зміг реалізувати весь свій потенціал, відзначає відомий український таролог.

Що стосується решти кандидатів, то, за словами Ольги Соломко, карти кажуть, що більшість з них не планують перемагати. А в разі своєї перемоги просто не знатимуть, що з цим робити.

З приводу Віталія Кличка, таролог зазначила, що він вже втомився від цієї посади. Мерське крісло робить його слабким і безвідповідальним. І його другий термін не обіцяє нічого хорошого ні йому, ні місту.

А в разі перемоги Володимира Бондаренка - місто буде розвиватися і змінюватися, але для самого кандидата перемога може стати початком руйнації всього, що він створював до цього, і для нього. Він фізично не готовий до цього, зазначає таролог.

З приходом же Омельченка, карти Таро стверджують, що місто чекає лише руйнація.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.