Кандидати в мери Кривого Рогу об'єдналися проти Вілкула

Кандидати на виборах в Кривому Розі зробили спільну заяву, в якій не визнають результати виборів
Depo.Влада
29 березня 2016 09:37
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив народний депутат від "Самопомочі" та кандидат в мери Кривого Рогу Семен Семенченко, передає depo.ua.

Наводимо текст заяви повністю.

"Ми, кандидати на посаду Криворізького міського голови - Бойченко Олег, Іванченко Інна, Колесник Микола, Крижов Олександр, Левицький Ігор, Семенченко Семен - робимо спільну заяву за результатами позачергових виборів Криворізького міського голови. Ми не визнаємо перемогу Юрія Вілкула.

Ми вважаємо, що під прикриттям виборів фактично відбулося захоплення влади проросійськими силами.

Реванш Вілкула став можливим завдяки:
- підкупу і залякуванню доведених до зубожіння та відчаю людей
- використанню брудних кремлівських технологій
- адміністративному тиску на працівників, підконтрольних олігархам, у тому числі російських, підприємств
- тиску на працівників бюджетних установ міста
- використанню державної структури соціального забезпечення
- розпалюванню міжнаціональної ворожнечі та ненависті
- видачі по 500 гривень 160 тисячам криворізьких сімей, за які їм довелося розраховуватися своїм голосом на виборчих дільницях.

Реванш Опоблоку та Вілкулу забезпечила злочинна бездіяльність поліції і служби безпеки. Вілкулу вдалося мобілізувати свій ресурс та досягти мети - узурпації влади у Кривому Розі, як ще це донедавна вдавалося Януковичу в країні.

По суті, Кривий Ріг став наступним містом після Маріуполя і Харкова, де приспішники режиму Януковича і Путіна продовжують грабувати український народ.

Заявляємо про те, що ми будемо діяти спільно, рішуче і послідовно, опираючись на підтримку своїх прихильників - патріотів Кривого Рогу, яким висловлюємо щиру подяку за їхню незламну позицію та прагнення позитивних змін у місті.

Ми оприлюднимо всі факти фальшування командою Вілкула виборів у Кривому Розі. Вся країна, весь світ мають знати про те, якими брудними методами реваншисти - послідовники Януковича - приходять до влади.

Поки країна воює на Сході з російським агресором, буде злочинним визнавати окупацію Вілкулом Кривого Рогу".

Нагадаємо, на позачергових виборах мера Кривого Рогу за Юрія Вілкула проголосували74,18% виборців. На другому місці - Семен Семенченко (10,92%), на третьому - Світлана Сова (4,67%).

Більше новин політики читайте на Depo.Влада