Калашников готувався розказати, хто фінансував "тітушок", - нардеп

Убитий сьогодні екс-нардеп Олег Калашников був готовий почати співпрацювати з компетентними органами в плані надання свідчень
Depo.Влада
15 квітня 2015 22:45
ФОТО: depo.ua

Про це з посиланням на джерела в українських спецслужбах пише на своїй сторінці у "Фейсбуці" народний депутат Борислав Береза, передає depo.ua.

"Чому? Тому що залишившись без фінансового підживлення почав шантажувати своїх колишніх наймачів тим, що розповість як він організовував "тітушок", хто це фінансував і через кого організовувалися всі процеси", - пише Береза.

"Для підтвердження серйозності своїх намірів він почав контактувати з правоохоронними органами. І мабуть це сильно налякало колишніх наймачів Калашникова. Як говориться "немає тіла немає і діла" і Калашникова фізично усунули. І частину інформації він таки забрав з собою в могилу. А частина інформації залишилася на цифрових носіях", - пише нардеп.

"Убивство сталося відразу після ультимативної заяви комітету з протидії корупції про те, що якщо через два місяці ми не побачимо якісні зміни в розслідуванні терору на Майдані, то будемо ініціювати відставку всього силового блоку. Хтось сприйняв нашу заяву більш ніж серйозно і почав "зачищати" кінці. Низка дивних самогубств екс-регіоналів, а тепер і вбивство Калашникова, викликають питання до правоохоронних органів", - пише Береза.

Нагадаємо, тіло Калашникова було знайдене сьогодні о 19:20 в Києві за місцем його проживання. Причиною смерті стало вогнепальне поранення.

Мітки: убивство