Кабмін схвалив план впровадження електронних закупівель

Кабінет міністрів України прийняв рішення прискорити впровадження в Україні системи електронних закупівель
Depo.Влада
1 червня 2016 12:14
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення було прийняте сьогодні на засіданні уряду, передає кореспондент depo.ua.

Уряд прийняв до уваги інформацію заступника віце-прем’єр-міністра України – міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова щодо стану запровадження електронної системи закупівель та розпорядився "прискорити забезпечення доступу до відкритих реєстрів та баз даних з метою інтеграції з веб-порталом Уповноваженого органу у вигляді API".

Облдержадміністраціям було рекомендовано "застосовувати систему електронних закупівель при здійсненні закупівель товарів, робіт та послуг".

Центральним органам виконавчої влади наказано "забезпечити співпрацю з Мінекономрозвитку в частині надання фахових консультацій з метою підготовки відповідних вимог для їх використання при складанні тендерної документації".

Міністерству економічного розвитку і торгівлі доручено разом із комітетом з економічної політики Верховної Ради розробити зміни до законодавства для удосконалення системи електронних закупівель.

Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України доручено розглянути можливість спрощення та лібералізації норм та правил отримання КСЗІ.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада