З окупованого Донбасу терміново евакуюють всі бюджетні установи

Сьогодні Кабінет міністрів України ухвалив постанову, згідно з якою всі бюджетні установи, підприємства та організації мають бути переведені з території, підконтрольної бойовикам до 1 грудня
Depo.Влада
7 листопада 2014 19:57
ФОТО: depo.ua
З окупованого Донбасу терміново евакуюють всі бюджетні установи
З окупованого Донбасу терміново евакуюють всі бюджетні установи

Про це йдеться в тексті постанови уряду №595 від 7 листопада, передає ДеПо.

Цією постановою Кабмін затвердив тимчасовий порядок фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню і надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей.

Згідно з документом, перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, визначається Кабміном за поданням Служби безпеки України.

Уряд доручив міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, місцевим державним адміністраціям забезпечити до 1 грудня переміщення бюджетних установ, підприємств та організацій з населених пунктів, підконтрольних бойовикам, в населені пункти, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі.

Також доручено невідкладно поінформувати Міністерство фінансів про зміну місцезнаходження бюджетних установ і підприємств.

При цьому наголошується, що заробітна плата (грошове забезпечення, суддівська винагорода) працівникам (військовослужбовцям, працівникам рядового і керівного складу) установи за період, коли установа розміщувалася на тимчасово неконтрольованій території, а надалі територія була повернена під контроль органів державної влади або установа була переміщена до населеного пункту, на території якого органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, виплачується в повному обсязі за кошторисом установи.

Нагадаємо, 5 листопада прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Кабінет міністрів заблокував соціальні виплати для людей на територіях Донецької і Луганської областей, підконтрольних бойовикам самопроголошених республік.