Іран на останніх секундах гри переміг Вельс на Кубку світу з футболу

Перша червона картка і чергова сенсація на турнірі.

Політичний оглядач, журналіст відділу «Влада»
Іран на останніх секундах гри переміг Ве…

Сьогодні на чемпіонаті світу з футболу почався другий тур змагань у групах.

У першому матчі в групі В збірна Ірану здобула несподівану перемогу над Вельсом з рахунком 2:0.

Іранці забили вже на 15-ій хвилині гри. Проте арбітр після консультацій із суддями VAR зафіксував положення поза грою.

Наприкінці матчу Вельс залишився без свого основного воротаря 35-річного Вейна Генессі. На 84-ій хвилині той отримав пряму червону картку за небезпечний вихід з воріт, внаслідок якого голкіпер за межами карного майданчика ударив коліном у голову і завдав травми іранському футболісту. Це перше вилучення на цьому чемпіонаті світу і третя червона картка голкіперу в історії мундіалів.

Усе йшло до п’ятої на турнірі "сухої" нічиєї. Але в доданий суддею час іранці схилили шальки терезів у свій бік. На 90+9 хвилині Чешмі, а на 90+11 хв. Резаеян встановили рахунок матчу.

У першому турі Іран розгромно програв Англії – 2:6, а валлійці поділили очки зі збірною США (1:1).