Інтерпол остаточно відмовився розшукувати Богатирьову (ДОКУМЕНТ)

Адвокат Дмитро Бєляєв, який представляє інтереси колишнього віце-прем'єр-міністра, екс-міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової заявляє, що Інтерпол припинив розшукові заходи щодо екс-чиновниці
Depo.Влада
19 вересня 2016 10:03
ФОТО: depo.ua

Про це Бєляєв сказав в інтерв'ю "Українським Новинам", передає depo.ua.

За словами Бєляєва, Інтерпол в серпні 2015 року за його зверненням, як сторони захисту Богатирьової, прийняв рішення про призупинення публікації інформації про її розшук ("публікація червоного повідомлення"). Така публікація була тимчасово заблокована до прийняття остаточного рішення по суті скарги.

"Листом від 12 серпня 2016 року комісія з контролю за файлами Інтерполу інформувала про прийняття остаточного рішення генерального секретаріату Інтерполу про відмову у проведенні розшукових заходів щодо Богатирьової. Всі країни-учасниці повідомлені, що ніякі розшукові заходи щодо неї не здійснюються", - підкреслив Бєляєв.

За даними адвоката, такого рішення Інтерпол добровільно і без судових приписів по жодному політику України після подій на Майдані Незалежності ще не обирав.

"Припинено "червоне повідомлення". А ось остаточних рішень немає. Офіційно Україна визнала факт рішення секретаріату Інтерполу в Ліоні про відмову в проведенні розшукових заходів щодо Богатирьової Раїси Василівни. У мене на руках є відповідь Українського бюро Інтерполу, який документально підтверджує цей факт", - говорить Бєляєв.

Також він зазначив, що в генеральному секретаріаті Інтерполу констатували, що застосована в Україні відносно Богатирьової правова процедура була невідповідною.

Інтерпол остаточно відмовився розшукувати Богатирьову (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Інтерпол остаточно відмовився розшукувати Богатирьову (ДОКУМЕНТ) - фото 2

Нагадаємо, 4 березня ЄС продовжив на рік санкції проти екс-президента України Віктора Януковича і 15 екс-чиновників. При цьому, зі списку виключена колишній міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада