Холодницький хоче для своїх антикорупційних прокурорів зарплату у 50 тисяч

Працівники антикорупційної прокуратури мають отримувати зарплатню в середньому не менше 50 тис. гривень на місяць
Depo.Влада
14 грудня 2015 06:52
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі каналу "Інтер" заявив заступник Генпрокурора України - керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, передає depo.ua з посиланням на "Новое Время".

"В середньому рядовий прокурор антикорупційної прокуратури має отримувати зарплатню в середньому не менше 50 тис. гривень на місяць. Це оклад плюс усі надбавки", - заявив він.

"Ця сума є достатньою, щоб показати реальні результати боротьби з корупцією, щоб прокурори були досить незалежні у своїх кримінальних провадженнях. Ця сума також дозволить (прокурорам) не киянам винайняти квартиру, привезти сім'ю, запезпечити умови, щоб працівник міг показати реальні результати роботи", - додав Холодницький.

Якщо бюджет на 2016 рік не встигнуть прийняти, автоматично буде пролонговано дію бюджету на 2015 рік, у якому не передбачено видатків на Антикорупційну прокуратуру.

"У такому випадку ми будемо фінансуватися як звичайний департамент Генпрокуратури", - зазначив Холодницький.

Він також додав, що конкурс на посади прокурорів заплановано оголосити у вівторок, 15 грудня, а 16-го - почати прийом документів від кандидатів.

Нагадаємо, у проекті держбюджету, даного Кабміном у парламент, відсутня стаття фінансування діяльності Антикорупційної прокуратури.

На думку Холодницького, відсутність коштів на потреби Антикорупційної прокуратури свідчить про відсутність бажання виконавчої влади боротися з корупцією.

Президент Петро Порошенко, коментуючи даний факт, назвав його "прикрим непорозумінням і технічною помилкою, яка буде негайно виправлена".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада