Харківські депутати не наважилися голосувати за Росію-агресора

Харківська міська рада відмовився включити питання про визнання Росії агресором до порядку денного своєї чергової сесії
Depo.Влада
25 лютого 2015 10:36
ФОТО: depo.ua
Харківські депутати не наважилися голосувати за Росію-агресора
Харківські депутати не наважилися голосувати за Росію-агресора

Як повідомляє «Радио Свобода», за включення цього питання до розгляду проголосували 19 депутатів, 47 були проти, передає depo.ua.

На розгляді цього питання наполягали громадські активісти, які зібралися під стінами міськради. Біля адмінбудівлі стояв стіл з листком, на якому депутатам пропонували поставити свій підпис на підтримку визнання агресії Росії. Більшість обранців пройшли повз цей стіл, не залишивши автограф.

Як сказав представник «Демальянсу» Євген Лисичкін, після теракту, що забрав життя чотирьох харків'ян, «особливо важливо з моральної точки зору вираження депутатами рішучої позиції про визнання Росії агресором».

Нагадаємо, сьогодні в Харкові за дорученням генерального прокурора України Віктора Шокіна створена спеціальна слідча група, до якої увійшли працівники центрального апарату ГПУ.

Як повідомляв depo.ua, 22 лютого о 13:20 в Харкові на мітингу біля Палацу спорту стався вибух. За останньою інформацією, загинули четверо людейще 10 постраждали.

В прокуратурі Харківської області відзначили, що почали виробництво за статтею Кримінального кодексу «терористичний акт».

Верховна Рада 26 січня схвалила заяву про визнання Росії країною-агресором і закликає парламенти іноземних держав, міжнародні організації також визнати РФ країною-агресором, посилити тиск на неї.