Гройсман звинуватив "Самопоміч" у введені в оману жителів Кривого Рогу

Голова Верховної Ради не може ухвалити рішення щодо виборів у Кривому Розі до того о моменту, поки не буде розглянута постанова про скачування результатів голосування
Depo.Влада
23 січня 2016 16:21
ФОТО: depo.ua

Про це написав Володимир Гройсман у себе на сторінці у "Фейсбуці", передає Depo.ua.

"Сьогодні поспілкувався з мешканцями Кривого Рогу, які знаходяться у Верховній Раді. Ще раз розповів їм про те, що чинне законодавство прямо забороняє мені підписувати Закон про вибори у їхньому місті до того, як у залі Верховної Ради буде розглянута постанова про скасування результатів голосування. А це, як і планувалось, відбудеться у вівторок. Ми все це проговорили і ніби знайшли порозуміння", - зазначив він.

"Мені дуже шкода, що ті, хто організував цю акцію і добре знають, що я не маю права підписувати закон, свідомо ввели в оману і цих людей, і взагалі громадськість. Я особисто завжди вважав, що в тій ситуації. яка склалась, краще рішення - дати можливість мешканцям Кривого Рогу самим визначитись, кого вони хочуть бачити своїм міським головою. І я не розумію, навіщо деякі політики проштовхують рішення, яке б ще раз поставило під сумнів правомірність їхнього вибору", - сказав Гройсман.

"З приводу усієї цієї історії хочу сказати ще дещо. Мене ніскільки не дивувало, коли політики старої формації вдавались до спекуляцій заради своїх політичних цілей. Мене дивує і глибоко розчаровує, коли брехня і спекуляції стають нормою поведінки представників нової хвилі політиків. Зокрема деяких народних депутатів від фракції "Самопоміч", від якої я завжди очікував прореформаторської позиції і відповідальної політики. І вимушений сказати, що це не перший раз, коли я з цим стикаюсь", - наголосив голова Верховної Ради.

Варто нагадати, що 21 січня у Верховну Раду прибули восьмеро активістів із Кривого Рогу, які оголосили голодування з вимогою підписати закон про перевибори у їхньому місті

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада