Гройсман: Захід не обміняв Україну на Сирію, "особливого статусу" не буде

Спікер ВР Володимир Гройсман нагадав, що жодного "особливого статусу" Донбасу та виборів на непідконтрольних Україні територіях не буде
Depo.Влада
5 серпня 2015 20:00
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у своєму "Фейсбуці"передає depo.ua.

"Ніяких виборів на територіях, які непідконтрольні Україні не буде. Ніякої амністії для тих, хто винен у злочинах проти людяності не може бути в принципі", - наголосив Гройсман.

"Вже набридло говорити, але ніякого особливого статусу Донбасу нема. Є закон про особливості самоврядування на деяких територіях Луганської та Донецької областей, який передбачає чіткі механізми життя на цих територіях, якщо бойовики складуть зброю, ми отримаємо контроль над кордоном і на цих територіях знову висітимуть українські прапори", - додав Гройсман.

"Жодних секретних документів з бойовиками ніхто не підписував і підписувати не збирається, а Захід не обмінював нас на Сирію, Іран чи на будь-яку іншу країну", - підкреслив Гройсман.

"Друзі, я прошу всіх тих, хто справді вболіває за нашу спільну справу, а ця справа - сильна держава, перестати жити чутками і домислами. Всі документи є у відкритому доступі. Давайте аналізувати і дискутувати про документи, а не про чутки і вигадки", - додав він.

Нагадаємо, Конституційний суд України 31 липня офіційно оприлюднив висновок у справі за зверненням Верховної Ради України про децентралізацію влади вимогам статей 157 і 158 Конституції України. Сьогодні висновок надійшов у Верховну Раду.

Більше новин про політику читайте на Вибори2015.depo.ua