Гройсман: Захід не обміняв Україну на Сирію, "особливого статусу" не буде

Спікер ВР Володимир Гройсман нагадав, що жодного "особливого статусу" Донбасу та виборів на непідконтрольних Україні територіях не буде

Про це він написав у своєму "Фейсбуці"передає depo.ua.

"Ніяких виборів на територіях, які непідконтрольні Україні не буде. Ніякої амністії для тих, хто винен у злочинах проти людяності не може бути в принципі", - наголосив Гройсман.

"Вже набридло говорити, але ніякого особливого статусу Донбасу нема. Є закон про особливості самоврядування на деяких територіях Луганської та Донецької областей, який передбачає чіткі механізми життя на цих територіях, якщо бойовики складуть зброю, ми отримаємо контроль над кордоном і на цих територіях знову висітимуть українські прапори", - додав Гройсман.

"Жодних секретних документів з бойовиками ніхто не підписував і підписувати не збирається, а Захід не обмінював нас на Сирію, Іран чи на будь-яку іншу країну", - підкреслив Гройсман.

"Друзі, я прошу всіх тих, хто справді вболіває за нашу спільну справу, а ця справа - сильна держава, перестати жити чутками і домислами. Всі документи є у відкритому доступі. Давайте аналізувати і дискутувати про документи, а не про чутки і вигадки", - додав він.

Нагадаємо, Конституційний суд України 31 липня офіційно оприлюднив висновок у справі за зверненням Верховної Ради України про децентралізацію влади вимогам статей 157 і 158 Конституції України. Сьогодні висновок надійшов у Верховну Раду.

Більше новин про політику читайте на Вибори2015.depo.ua