Гройсман вважає, що українські дипломати недопрацьовують

Україна недостатньо інформує міжнародних партнерів про реальний стан справ всередині країни
Depo.Влада
24 серпня 2016 15:44
ФОТО: depo.ua

Про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сказав під час зустрічі з представниками дипломатичного корпусу, передає depo.ua.

"Достатньо ми інформуємо наших партнерів про те, що відбувається? Ні, не достатньо. І я це відчуваю коли приїжджаю в ту чи іншу країну. Ми по-різному з вами наполегливі у своїй діяльності. Я вважаю, що інформування наших партнерів про реальний стан справ в Україні є одним із наших важливих пріоритетів. І я вважаю, що ваше завдання полягає в тому, щоб ми інформували про те, що відбувається насправді", - сказав прем'єр.

При цьому він зазначив, що в України є всі можливості протистояти інформаційній агресії з боку РФ.

"На тому фронті, де ви знаходитесь, треба протистояти ще одному виду агресії - інформаційній. Я розумію, що дуже великий потік інформації від агресора йде до наших західних партнерів. Але ми маємо всі можливості протистояти цій інформаційній війні. Ми повинні надавати об'єктивну інформацію про реальний стан справ, ми повинні поглиблювати наше співробітництво з міжнародними організаціями, ми повинні робити все для того, щоб наші партнери відчували, що Україна - надійний, відповідальний і ефективний партнер", - заявив він.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада