Гройсман вирушає до Меркель говорити про агресію Росії на Азові

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сьогодні, 28 листопада, вирнушає з робочим візитом до Німеччини 

Про це він повідомив сьогодні на засіданні уряду, інформує Depo.ua.

"Одразу після засідання уряду я відбуваю з робочим візитом до Німеччини. Буду зустрічатися з президентом Німеччини, федеральним канцлером. Я обов'зково порушуватиму питання, щоб мобілізувати зусилля і весь світ, щоб наших хлопців, яких абсолютно незаконно утримують сьогодні росіяни, відпустили і повернули додому", - сказав Гройсман.

Він наголосив, що Росію треба змусити платити за свою агресію. "Подивіться, що вони роблять в світі - вони несуть смерть і загрози. І це треба зупинити. З якою ненавистю, коли були ці кадри, які обійшли весь світ, вони (росіяни) таранили наші судна. Вони ж працювали, щоб вбити їх (українських моряків). Ми маємо бути сильними, щоб захистити себе", - заявив очільник уряду.

Нагадаємо, 25 листопада російські прикордонні кораблі здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України та захопили три українських кораблі - "Бердянськ", "Нікополь" і "Яни Капу".

У полоні росіян опинилися 24 українських моряка. 27 листопада окупаційний суд Сімферополя арештував 15 моряків, ще дев'ятьом мають обрати запобіжні заходи сьогодні, 28 листопада.

У зв'язку з актом агресії Росії 26 листопада Верховна Рада підтримала введення воєнного стану в 10 областях України.

Сьогодні, 28 листопада, урядова газета "Урядовий кур'єр" опублікувала указ президента про введення воєнного стану в 10 областях України з 26 листопада.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна