Гройсман створить свою партію і піде на вибори

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман планує йти на вибори до Верховної Ради із власною політичною силою

Про це Гройсман заявив в ефірі телеканалу ICTV, передає Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Що стосується моєї політичної позиції, я розумію, що вибори будуть строкові і я братиму в них участь. Я вважаю, що професійні кроки, які робитиме український парламент, наближатимуть нас до мети - сильної, успішної, розвинутої країни. Я не хочу бути статистом у наступному політичному сезоні, а бути активним, впроваджувати політичні ідеї", - сказав Гройсман.

Він наголосив, що йтиме у парламент разом із власною політичною силою, яка "об'єднає людей з гарною репутацією".

"Буде сформовано силу з однодумців, з якими ми підемо на вибори та проситимемо довіри у людей. Якщо ми цей мандат отримаємо, я зроблю все, щоб жоден український громадянин про це не пошкодував", - запевнив прем'єр.

Він сподівається, що в Україні не відбудеться дострокових виборів за старою системою.

"Якщо йтиметься про дострокові вибори, то ми маємо бути готові, що все обереться за старою системою і через кілька місяців нас очікуватиме величезне розчарування: коли почнуть блокувати трибуни, не ухвалювати рішень... Ми напрацювали класну реформу українського парламенту: збалансовану, зі швидким ухваленням рішень. Якщо цього не зробити, то станемо на ті самі граблі", - зазначив Гройсман.

Нагадаємо, під час цього ефіру Гройсман також окреслив фронт робіт для країни на 2019 рік - виплатити більше 417 млрд грн зовнішніх боргів, Росія продовжує військову операцію та економічну війну.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна