Гройсман сподівається, що до кінця року буде розроблено план реформування ВР

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман сподівається, що до кінця року будет розроблено план реформування Верховної Ради України
Depo.Влада
8 жовтня 2015 22:50
ФОТО: depo.ua

Таку думку він висловив у ході зустрічі з представниками місія Європейського Парламенту з оцінки потреб на чолі з Петом Коксом, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Ради.

Як зазначається, представники місії провели ряд зустрічей, присвячених питанням удосконалення законотворчого процесу, зокрема, відбулися зустрічі членів делегації з керівництвом ряду парламентських комітетів та Апарату Парламенту.

Зазначається, що під час зустрічі з Експертною групою з питань координації міжнародної технічної (донорської, - ред.) допомоги та підвищення інституційної спроможності Верховної Ради України та її органів, Гройсман ознайомив представників Місії з першими кроками на шляху реформування внутрішньопарламентських процедур.

"Нам потрібно систематизувати законодавчий процес на основі Плану законодавчого забезпечення реформ", - сказав Гройсман, подякувавши пану Пету Коксу і членам делегації за готовність Європейського Парламенту надавати експертну допомогу у цьому питанні.

Гройсман також наголосив на готовності Апарату Парламенту до системних реформ, метою яких є забезпечення прозорості і відкритості роботи єдиного законодавчого органу та висловив сподівання, що наприкінці року за підсумками роботи Місії буде розроблений комплексний план реформування Верховної Ради.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua