Гройсман сподівається, що до кінця року буде розроблено план реформування ВР

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман сподівається, що до кінця року будет розроблено план реформування Верховної Ради України

Таку думку він висловив у ході зустрічі з представниками місія Європейського Парламенту з оцінки потреб на чолі з Петом Коксом, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Ради.

Як зазначається, представники місії провели ряд зустрічей, присвячених питанням удосконалення законотворчого процесу, зокрема, відбулися зустрічі членів делегації з керівництвом ряду парламентських комітетів та Апарату Парламенту.

Зазначається, що під час зустрічі з Експертною групою з питань координації міжнародної технічної (донорської, - ред.) допомоги та підвищення інституційної спроможності Верховної Ради України та її органів, Гройсман ознайомив представників Місії з першими кроками на шляху реформування внутрішньопарламентських процедур.

"Нам потрібно систематизувати законодавчий процес на основі Плану законодавчого забезпечення реформ", - сказав Гройсман, подякувавши пану Пету Коксу і членам делегації за готовність Європейського Парламенту надавати експертну допомогу у цьому питанні.

Гройсман також наголосив на готовності Апарату Парламенту до системних реформ, метою яких є забезпечення прозорості і відкритості роботи єдиного законодавчого органу та висловив сподівання, що наприкінці року за підсумками роботи Місії буде розроблений комплексний план реформування Верховної Ради.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua