Гройсман: Спільно з поляками маємо поглиблювати співпрацю

Прем’єр-міністр України зустрівся із послом Польщі в Україні Яном Пєкло
Depo.Влада
4 листопада 2016 20:47
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Урядовий портал.

Володимир Гройсман привітав польського посла із початком роботи в Україні. "Хотів би, щоби результатом нашої роботи стало національне зближення наших країн, поглиблення нашої співпраці", - наголосив він.

Прем’єр-міністр підкреслив, що Польща є стратегічним партнером України. "Багато років поспіль традиційно відносини наших двох країн є дуже дружніми і стратегічними не тільки на державному, а й на місцевому рівні. Тому, я вважаю, наше спільне завдання - поглибити цю співпрацю, реалізувати усі потенційні можливості", - зазначив Володимир Гройсман.

Голова українського уряду повідомив, що під час роботи 26-го Економічного форуму у Криниці-Здруй у вересні провів переговори з Головою Ради Міністрів Республіки Польща Беатою Шидло.

Володимир Гройсман також зауважив необхідність проведення засідання двосторонньої Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва.

Співрозмовники підкреслили перспективність та стратегічну важливість взаємодії України і Польщі у багатьох сферах, зокрема з питань торговельно-економічного, інфраструктурного та транскордонного співробітництва.

"Завдань у нас є багато. Я покладаю надію на те, що ми зможемо з вами ефективно використати наявні інструменти щодо поглиблення такої співпраці, – зазначив Володимир Гройсман. – Інвестиції, бізнес, культурний обмін, торговельні відносини, – ми все це маємо використати на 100%".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада