Гройсман розповів, як "Нафтогаз" наблизять до Європи

Найближчим часом з метою виключення монопольності на ринку газу будуть розділені функції НАК "Нафтогаз України"
Depo.Влада
28 червня 2016 19:21
ФОТО: depo.ua

Про це прем'єр - міністр розповів журналістам, передає depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Буквально в найближчі дні буде прийнято рішення про розподіл функцій транзиту газу, зберігання газу, торгівлі газом і видобутку газу", - поінформував прем'єр, пояснивши це прагненням "не робити монополістів в середині України".

Це, підкреслив Гройсман, буде "дуже позитивно для надійності роботи нафтогазової галузі". Він нагадав, що наразі проводиться реорганізація, реструктуризація "Нафтогазу". Компанія вже має незалежну громадську наглядову раду.

Гройсман сказав, що зараз робиться все можливе для збільшення видобутку власного газу. Це в сукупності з такими заходами як енергоефективність (що дасть змогу знизити споживання газу в 2-4 рази, до рівня європейського), більш повне використання можливостей електроенергетики, у тому числі гідроенергетики зробить Україну енергонезалежною державою з сильною економікою, переконаний співрозмовник агентства.

Нагадаємо, раніше в "Нафтогазі" заявляли, що реформа газового ринку України, закон про яку вступив в силу 1 жовтня 2015 року, відстає від графіку.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада