Гройсман прокоментував нараду з лідерами фракцій Ради

На зустрічі прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з лідерами фракцій Верховної Ради була досягнута домовленість про створення робочої групи з вивчення утворення ціни на газ
Depo.Влада
5 липня 2016 23:06
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив журналістам післа наради, передає depo.ua

"Ми по завершенню (зустрічі) обговорили питання з "Блоком Петра Порошенко", "Народним фронтом", "Самопомичью", "Волею народу", на жаль, "Батьківщина" і Радикальна партія не завершили цю розмову. Домовилися про те, що давайте створимо робочу групу, давайте створимо її на один тиждень. Давайте введемо туди по одному представнику від кожної групи та фракції українського парламенту, які були б професіоналами. Давайте створимо це для того, щоб дуже швидко розібратися в утворенні цін, де Україна купує газ, що ми добуваємо", -  сказав глава уряду.

За його словами всі розуміють, що "це абсолютно прозора система, коли є єдина ціна, коли є єдина ціна для видобутку українського газу, немає підстав для махінацій і для того, щоб десь щось вкрасти, тому що рента на газ потрапляє в державний бюджет, тому що ціна, яку ми платимо, потрапляє до бюджету державної компанії".

"100% прибутку державної компанії є прибутком держави, яка може бути вилучена в державний бюджет. Тому там немає грошей, які можуть зникнути. Я пропонував, і зараз така попередня згода є, щоб створити робочу групу, швидко провести необхідний аналіз, аудит, подивитися, що відбувається, і дати свої рекомендації. Уряд відкритий і налаштований на нормальну взаємодію з українським парламентом", - сказав Гройсман.

Нагадаємо, що "Батьківщина" і "радикали" блокують трибуну Ради і вимагають створити ТСК щодо формування тарифів і діяльності "Нафтогазу України" та ухвалити кілька законів щодо зниження комунальних тарифів.  Парубію довелося сьогодні закрити вечірнє засідання для політичних консультацій

Ляшко блокує трибуну ще з 10 травня, однак це не заважало парламенту ухвалювати рішення. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада