Гройсман пояснив, чому прогнав слідчого МВС з залу ради

Спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана здивувала поява слідчих на погоджувальній раді парламенту і реакція народних депутатів, які "стали підскакувати і вибігати" із залу засідань
Depo.Влада
2 листопада 2015 20:20
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив на брифінгу, коментуючи ситуацію на прохання журналістів, передає depo.ua з посиланням на ЛІГА.net.

Гройсман зазначив, що в ході засідання погоджувальної ради його помічник передав йому записку, в якій повідомлялося, що два слідчих хочуть надати інформацію на погоджувальній раді. За словами Гройсмана, він подумав, що це реакція на його заклик надати депутатам інформацію про події в Дніпропетровську.

"Коли я почув, що йдеться про вручення повісток тим, кого немає на засіданні погоджувальної ради, мене це здивувало, і я попросив представників правоохоронних структур, щоб вони почекали за межами залу погоджувальної ради", - сказав він.

Гройсман також підкреслив, що кожен депутат, до якого є питання в правоохоронних органів, повинен отримати повістку і дати на них відповідь. "Я чув, що було оприлюднене прізвище народного депутата Новінського. Я закликаю його прийти і отримати цю повістку і виконати свій обов'язок - відповісти на питання або дати коментарі, я не знаю, з яких питань", - сказав Гройсман.

Гройсман також заявив, що не давав жодних доручень приводити представників силових структур на засідання погоджувальної ради. "Для мене була дивовижною позиція народних депутатів. Деякі з них відразу почали підскакувати і вибігати. Мене це також здивувало - і поява тих (слідчих), і реакція деяких народних депутатів", - зазначив він.

Крім цього, спікер ВР повідомив, що має намір з'ясувати у слідчих, як і з якою метою вони прийшли до парламенту. "Далі ми будемо діяти за законом. Можливо, ми передамо інформацію народним депутатам про те, що це сталося. І я особисто закликаю вже сьогодні тих народних депутатів, яких запрошують правоохоронні органи, приходити і давати їм інформацію", - сказав він.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.

Мітки: МВС, Гройсман