Гройсман обіцяє проаналізувати кадрові призначення на митниці

На митниці до 1 травня 2016 року були здійснені сумнівні кадрові призначення, які необхідно перевірити
Depo.Влада
10 травня 2016 19:48
ФОТО: depo.ua

Про це під час зустрічі з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем та головою Державної фіскальної служби заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Кабміну.

Він наголосив, що необхідно провести аналіз усіх кадрових рішень на митницях, що були прийняті до 1 травня, зокрема в останніх числах квітня.

"Я думаю, що є призначення, які не личать сьогодні державній митній службі, Державній фіскальній службі", - сказав Гройсман.

За його словами, він розраховує на те, що місцева влада та керівництво обласної державної адміністрації візьме на себе повноту відповідальності за порядок на митниці та викорінення так званих сірих і чорних контрабандних схем.

"Я би хотів, щоби буквально за місяць ви дали результат для суспільства, громадян, для мене як прем'єр-міністра, щоби я розумів, що система працює відкрито, публічно, злагоджено", - звернувся він до Москаля.

Голова уряду додав, що продовжуватиме поїздки на митниці, і корупціонери на митниці притягатимуться до жорсткої відповідальності.

"Застерігаю усіх керівників областей, голів адміністрацій: якщо хтось думає, що він може одного "схемщика" замінити на іншого, то він глибоко помиляється. Так не буде. Має бути тільки публічність, відкритість і ефективність", - підкреслив Гройсман.

Нагадаємо, що Володимир Гройсман провів переговори з Москалем і Насіровим.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада