ГПУ викликала на допит Бубенчика, який хвалився розстрілом "беркутівців"

Євромайданівець Іван Бубенчик, який начебто заявив про вбивство двох силовиків на Майдані Незалежності 20 лютого 2014 року, фігурує в розслідуванні Генеральної прокуратури, він викликаний на допит
Depo.Влада
19 лютого 2016 14:20
ФОТО: depo.ua

Однак прокуратура не може оголосити йому підозру, повідомив голова Управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, передає depo.ua з посиланням на "BBC Україна".

За його словами, Бубенчик і раніше фігурував у справі про вбивства на Майдані, однак висунути йому підозру у вбивствах неможливо.

"Згідно з рішенням Верховної Ради, всі особи, які були причетні до будь-яких злочинів проти правоохоронців (під час Майдану - ред.), потрапляють під амністію. Справи щодо них повинні бути закриті. Вони не можуть бути затримані, їм не може бути повідомлено про підозру", - пояснив Горбатюк.

За його словами, ГПУ розслідує як вбивства протестувальників, так і вбивства силовиків.

"Та він у нас фігурував як одна з осіб, які можуть бути причетні до пострілів, ще до виходу цього фільму ("Бранці", - ред.)", - сказав Горбатюк.

Він каже, що Бубенчика, який вже раз не прийшов на допит в як свідок, можуть викликати знову, після чого, якщо він не з'явиться, зможуть доставити силою.
"Там не тільки Бубеничк, там є ще один чоловік, який у "Фейсбуці" хвалився, що він здійснював постріли і вбив", - уточнив Горбатюк.

За його словами, слідство перевіряє такі заяви цих протестувальників, щоб встановити їх достовірність.

Нагадаємо, що сьогодні видання Bird In Flight  опублікувало інтерв'ю з Бубенчиком, в якому він начебто визнав, що особисто стріляв у командирів "Беркуту" з будівлі консерваторії 20 лютого.  Це сталося після виходу трейлерів документального фільму про Революцію Гідності "Бранці", в якому Бубенчик каже лише про колишні наміри вбивати силовиків

Крім того, ще в лютому 2014 року Бубенчик хвалився, що стріляв по ногах "беркутівців" з одного автомата та змусив їх тікати

Згодом, depo.ua з'ясував, що Bird In Flight пов'язаний з людьми, наближеними до "сім'ї Януковича"

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад