Що насправді говорив Бубенчик у фільмі "Бранці" (ВІДЕО)

Львів’янин Іван Бубенчик у документальному фільмі "Бранці" справді говорив про намір убивати "беркутівців", однак він мав на увазі не доконані факти і не події 20 лютого, коли, за даними російських ЗМІ, майданівці начебто почали відстрілювати силовиків
Depo.Влада
19 лютого 2016 11:46
ФОТО: depo.ua

Російське видання birdinflight.com стверджує, що Бубенчик після цього фільму дав йому інтерв’ю, в якому визнав, що особисто стріляв у командирів "Беркуту" з будівлі консерваторії 20 лютого, передає depo.ua.

Отже, з трейлерів до "Бранців" випливає, що Бубенчик розповідає про події 22  і 21 лютого, коли увечері сотник Володимир Парасюк закликав йти на Адміністрацію Президента Віктора Януковича.

"Коли Парасюк зійшов зі сцени, він запитав мене: "Ваня, у нас зброя є?". Я кажу: "Один автомат". Він каже: "А патрони є?" я кажу: "Нема, А він каже: "Що ж ми будемо робити". Я кажу: "Я вже йду шукати".

Бубенчик також вважає, що "Янукович мав вмерти в той день (революція перемогла 22 лютого, - ред.). Нікуди би він з України не втік, нічого б не вивіз, він би просто здох я пес від одного єдиного пострілу.

Мотивація у майданівця проста: "Вони використовували проти нас зброю, вбивали свободу. Так само ми маємо право зі зброєю захищати себе, свою свободи".

Таким чином , якщо Бубенчик не давав інтерв’ю російським ЗМІ, виходить, що вони перекрутили хронологію подій і видали наміри за дійсні факти.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада