ГПУ: "Свободівців" обшукали через приховування інформації про розстріл Майдану

У Генеральній прокуратурі наполягають, що обшуки у "свободівців" пов'язані виключно з розслідуванням вбивств на Майдані та перевіркою інформації, а не з приналежністю їх до тієї чи іншої політичної сили
Depo.Влада
13 жовтня 2015 12:02
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу сказав начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, передає depo.ua.

"Обшуки проводилися не у представників ВО "Свобода", а в осіб, щодо яких виникла потреба в перевірці певної інформації, що стосується подій 20 лютого на вул. Інститутській", - зазначив він.

"На теперішній час ми не говоримо про те, що хтось когось звинувачує, ми перевіряємо інформацію щодо здійснення стрільби з готелю "Україна", - сказав представник ГПУ.  

Він також відзначив, що обшуки проводять через приховування інформації.

Горбатюк зазначив, що "не звинувачує прямо" "свободівців" Янківа, Сича і Панькевича, у яких пройшли обшуки, однак зазначив, що якби вони одразу надали всю відому їм інформацію, це вплинуло б на перебіг слідства.

Представник прокуратури також зазначив, що після проведення обшуків "свободівці" були викликані на допит.

Горбатюк також закликав не політизувати ситуацію.

"У зв'язку з цим хочу звернутися до "Свободи", щоб не політизувати це питання, а прийти до слідчого і дати відповіді на ті питання, які в слідчий поставить з метою перевірки певної інформації щодо події того дня", - сказав представник ГПУ. 

Нагадаємо, вчора, 12 жовтня, заступники голови ВО "Свобода" Олександр Сич і Олег Панькевич, а також Ігор Янків повідомили, що силовики провели в них обшуки на підстав рішення суду щодо подій на Майдані Незалежності у 2014 році.

Згодом заступник генерального прокурор України Владислав Куценко підтвердив, що обшуки у трьох заступників голови ВО "Свобода" пов’язані з подіями на Євромайдані узимку 2014 року.

Читайте також: Шокін хоче повісити розстріл Майдану на "Свободу"?

Останні новини політики читайте у рубриц