ГПУ: Справи проти Пшонки, Кузьміна і Якименка не закриті

Генеральна прокуратура України не закривала кримінальні провадження проти генерального прокурора України Віктора Пшонки, його екс-заступника Рената Кузьміна і екс-голови СБУ Юрія Якименка
Depo.Влада
21 квітня 2016 14:42
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу повідомив прокурор ГПУ Владислав Куценко, передає depo.ua.

"Справи не закриті. Коли людина переховується від правоохоронних органів, є практика призупиняти провадження. Якщо провадження не призупиняти – тоді адвокати будуть законно вимагати в судах закриття справи. Тому наші колеги-прокурори застосовують зупинення кримінального провадження щоб справа не була закрита", - сказав Куценко.

Він нагадав, що у справі Пшонки вже винесені чотири обвинувальні вироки у справі Пшонки, які набрали законної сили.

"Пшонка і його син у розшуку. Слідство діє за їх спільниками, розслідування не закрите. Мої колеги виділили це розслідування в окреме провадження", - сказав Куценко.

Нагадаємо, що навіть колишній заступник генпрокурора Віталій Касько обурювався призупиненням розслідування кримінальних проваджень щодо колишнього генерального прокурора Віктора Пшонки, колишнього першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна, екс-глави Служби безпеки Олександра Якименка, а також проти колишнього глави Національного банку Ігоря Соркіна.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад