ГПУ оприлюднила прізвища 18 головних ворогів України

Генеральна прокуратура України оприлюднила прізвища всіх 18 осіб представників російської влади та керівництва Збройних сил РФ, які звинувачуються у розв`язанні війни проти України
Depo.Влада
2 вересня 2016 15:46
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко на засіданні комітету Верховної Ради з питань безпеки та оборони, передає depo.ua.

Зокрема, у цьому списку радник президента Росії Сергій Глазьєв, міністр оборони Росії Сергій Шойгу, колишній уповноважений представник Росії у так званому Кримському федеральному окрузі, начальник Генерального штабу ЗС РФ Валерій Герасимов та генерали із числа вищого командного складу російських збройних сил.

"8 серпня 2016 року повідомлено про підозру про вчинення особливо тяжких злочинів проти основ нацбезпеки України, миру, про ведення агресивної війни проти України проти представників влади і керівництва ЗС РФ. Тут є прізвища і посади усіх підозрюваних, починаючи з міністра оборони Росії Шойгу, заступника начальника Генштабу тощо", - повідомив Луценко, представивши відповідні прізвища на слайді.

За його словами, стосовно всіх підозрюваних буде застосована процедура заочного засудження. "Сподіваюсь, протягом найближчих тижнів отримати рішення по всіх 18 підозрюваних. Всі підозрювані оголошені у державний розшук. Щодо всіх осіб є рішення суду про доставку їх до суду", - зазначив генпрокурор. 

"Будучи реалістами, ми усвідомлюємо, що вище керівництво Росії, що розв'язало війну з Україною, навряд чи приїде до Києва, ми також співпрацюємо з офісом прокурора Міжнародного кримінального суду", – додав Луценко.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада