Господь звелів Ляшку не вступати в НАТО

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вважає, що Україні, ймовірно, не потрібно вступати до Північноатлантичного альянсу, зокрема, й тому, що "так визначив Господь"
Depo.Влада
5 серпня 2016 18:15
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в інтерв’ю "Цензор.НЕТ", передає depo.ua.

"Це непопулярна думка. Можливо, я наражуся на звинувачення в тому, що я теж якийсь агент Кремля. Але я все більше й більше схиляюся до думки, що Україні треба відмовитися від вимог набуття членства в НАТО. В мене з цього приводу ще не визріла остаточна позиція. Вона не є офіційною партійною. Це мої роздуми, як політика, державного діяча, українця", - зазначив Ляшко.

Він пояснив, що, оскільки Україна перебуває між країнами НАТО і Росією, то остання "на 200% не дасть нам вступити в альянс".

"Вона сприймає НАТО як агресивний до них блок. Природньо, що вони не хочуть, щоб війська ворога були в них на кордоні. Тому робиться все, щоб відсунути його якомога далі. Ситуація така: ми йдемо до НАТО, а вони схопили нас за чобота й тягнуть назад - захопили Крим та Донбас. Поки ми намагаємося рухатися, будуть і за другий чобіт хапати, поки ми не впадемо. Тобто робитимуть максимально все, щоб розірвати Україну на частини", - зазначив Ляшко.

Він додав, що ця думка щодо НАТО не остаточна і потребує обговорення в партії.

"Знаєте, коли ми будемо сильними, нас поважатимуть усі. Коли слабкими - ніхто. Я думаю, наше майбутнє у нейтралітеті. Так визначив Господь. Коли нам розказують, що ми будемо в Європі, хлопці, протріть очі - у нас її центр в Закарпатській області. Україна і є Європою", - констатував Ляшко.

Нагадаємо, що, згідно з останнім соцопитуванням, 43% українців підтримують вступ до НАТО, а за позаблоковий статус - 25%

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада