Горбатюк не розуміє, чому йому не можна бачитися з Лещенком

Горбатюк не може відмовитися від зустрічей з народними депутатами, оскільки останні, згідно зі своїм правовим статусом, мають право відвідувати будь-які державні установи з питань депутатської діяльності
Depo.Влада
5 червня 2016 08:35
ФОТО: depo.ua

Про це начальник управління спецрозслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк заявив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

Горбатюк дійсно отримав усне зауваження від голови ГПУ Юрія Луценка за зустрічі з народним депутатом від "Блоку Петра Порошенка" Сергієм Лещенком.

"Я, чесно кажучи, так і не зрозумів, в чому протиправність зустрічей, і чому саме з Лещенком. Тому що я зустрічався з багатьма іншими народними депутатами, що стосується в цілому питання розслідуваних нами справ. Але було зазначено, що порушення полягають у зустрічах саме з Лещенком", – уточнив Горбатюк.

Він також нагадав, що не може відмовитися від зустрічей з народними депутатами, так як останні, згідно зі своїм правовим статусом, мають право відвідувати будь-які державні установи з питань депутатської діяльності. У той же час, Горбатюк запевнив, що його зустрічі з парламентарями ніколи не призводили до дачі незаконних вказівок або незаконного спрямування слідства.

"І поки я на посаді керівника управління, так і далі буде продовжуватися", – підкреслив прокурор.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко оголосив попередження начальнику управління спецрозслідувань Горбатюку за багатогодинні зустрічі із депутатом БПП Лещенком.

У свою чергу, Лещенко припустив, що Горбатюк отримав попередження тому, що він відмовляється віддавати справу екс-глави Міндоходів та зборів Олександра Клименка слідчим у військову прокуратуру, які мають, на вимогу Луценка, нею займатися.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада