Головний популіст дня: Соболєв, який виправдав вояж Савченко до Москви

Народний депутат від "Батьківщини" Сергій Соболєв визнаний головним популістом дня за те, що виправдав поїздку своєї колеги Надії Савченко до Москви
Depo.Влада
26 жовтня 2016 18:03
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Соболєв, який виправдав вояж Савченко до Москви
Головний популіст дня: Соболєв, який виправдав вояж Савченко до Москви

Номінували Соболєва на це звання на Facebook-cторінці "Антипопулісти", передає Depo.ua.

"Не диванним ботам обговорювати, що робити Савченко, Сенцову і іншим. Вона так вважає. Савченко і далі перебуває у стані війни. З такого стану тисячі людей, які пройшли фронт, або зараз на фронті, – важко вивести. Вона вважає, зараз це її передова: не боятися, їхати. Не можу її засуджувати. Хоча розумію, що це небезпечно. І не дай Бог, її знову заарештують чи затримають", - сказав Соболєв  в коментарі "Новому времени".

"Нарешті у "Батьківщині" пояснили ставлення до витівок Савченко: вона – у стані війни. А українці думають, що це – зрада. Якщо у Савченко якийсь синдром чи психологічні проблеми, її потрібно не виправдовувати, пане Соболєв, а лікувати", - зазначили антипопулісти.

Вони наголосили, що колишній адвокат депутатки-льотчиці Марк Фейгін вважає, що його підзахисній були надані гарантії ФСБ.

"Тож соратникам Савченко не треба займатися популізмом, розповідаючи про уявні небезпеки життю колеги в Росії, або ж визнати, що вони з нею заодно, або привести її до тями", - вважають антипопулісти. 

Нагадаємо, що сьогодні вранці колишня полонена Кремля Надія Савченко, яка два року перебувала в заручниках на Росії, знову поїхала до Москви – тепер нас суд над українськими політв’язнями Миколою Карпюком і Станіславом Клихом, які вже сидять інкриміновані їм "злочини" під час війни у Чечні. Українцям залишили без змін обвинувальний вирок

Згодом Савченко пояснила українцям свій візит до Москви, а на Росії назвали цей візит звичайним піаром

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада