Головний популіст дня: Соболєв, який виправдав вояж Савченко до Москви

Народний депутат від "Батьківщини" Сергій Соболєв визнаний головним популістом дня за те, що виправдав поїздку своєї колеги Надії Савченко до Москви
Головний популіст дня: Соболєв, який виправдав вояж Савченко до Москви
Головний популіст дня: Соболєв, який виправдав вояж Савченко до Москви

Номінували Соболєва на це звання на Facebook-cторінці "Антипопулісти", передає Depo.ua.

"Не диванним ботам обговорювати, що робити Савченко, Сенцову і іншим. Вона так вважає. Савченко і далі перебуває у стані війни. З такого стану тисячі людей, які пройшли фронт, або зараз на фронті, – важко вивести. Вона вважає, зараз це її передова: не боятися, їхати. Не можу її засуджувати. Хоча розумію, що це небезпечно. І не дай Бог, її знову заарештують чи затримають", - сказав Соболєв  в коментарі "Новому времени".

"Нарешті у "Батьківщині" пояснили ставлення до витівок Савченко: вона – у стані війни. А українці думають, що це – зрада. Якщо у Савченко якийсь синдром чи психологічні проблеми, її потрібно не виправдовувати, пане Соболєв, а лікувати", - зазначили антипопулісти.

Вони наголосили, що колишній адвокат депутатки-льотчиці Марк Фейгін вважає, що його підзахисній були надані гарантії ФСБ.

"Тож соратникам Савченко не треба займатися популізмом, розповідаючи про уявні небезпеки життю колеги в Росії, або ж визнати, що вони з нею заодно, або привести її до тями", - вважають антипопулісти. 

Нагадаємо, що сьогодні вранці колишня полонена Кремля Надія Савченко, яка два року перебувала в заручниках на Росії, знову поїхала до Москви – тепер нас суд над українськими політв’язнями Миколою Карпюком і Станіславом Клихом, які вже сидять інкриміновані їм "злочини" під час війни у Чечні. Українцям залишили без змін обвинувальний вирок

Згодом Савченко пояснила українцям свій візит до Москви, а на Росії назвали цей візит звичайним піаром

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада