Головний популіст дня: Петухов, який хоче безвіз в обмін на мігрантів

Заступник міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергій Петухов, заявив що хоче запропонувати Євросоюзу обмін – він нам безвіз, а ми - добровільно беремо на себе квоту на розселення мігрантів
Depo.Влада
28 листопада 2016 17:42
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Петухов, який хоче безвіз в обмін на мігрантів
Головний популіст дня: Петухов, який хоче безвіз в обмін на мігрантів

Номінували його група "Антипопулісти" у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

"Не секрет, що на прийняття рішення по Україні багато в чому вплинула сирійська міграційна криза. Саме побоюючись негативної реакції виборців на мігрантів, європейські лідери не поспішають давати безвіз Україні. А якщо це є наша найбільша проблема, то саме вона може і стати рішенням! Я би запропонував ЄС взяти на себе добровільно квоту на розселення мігрантів. Думаю наша країна могла би повність взяти на себе квоту, наприклад, Нідерландів. Що скажете? Це могло би стати важливим проявом солідарності з Європою у вирішенні спільної проблеми. Звісно ми потребували би додаткового фінансування від ЄС чи окремої країни, але це були б значно менші кошти, ніж було б витрачено на їх утримання в ЄС", написав молодий підшефний міністра Павла Петренка на своїй сторінці у Facebook.

У багатьох українців часто виникає питання: чим в міністерствах займаються заступники з питань європейської інтеграції. Пан Петухов розкрив секрет: шкідливим прожектерством. Чиновник популістською (м’яко кажучи) ініціативою не лише спровокував хвилю обурення, але й добряче підставив своє міністерство. У країні, де майже 2 млн. внутрішньо переміщених осіб, вирішення побутових проблем яких у вкрай плачевному стані, розмови про біженців з інших країн межують зі здоровим глуздом. То ж важко не погодитися з тими, хто вимагає від Павла Петренка відреагувати на некомпетентні заяви свого заступника. 

По-перше, міграційна квота Нідерландів цього року складає майже 10 тисяч чоловік. Чи уявляє собі Петухов економічні наслідки від перебування на нашій території такої кількості біженців? Навряд чи. 

По-друге, міграційна криза спричинила "правий поворот" у політиці багатьох країн ЄС та безліч конфліктів на расовому і сексуальному ґрунті. В разі переселення до України значної кількості біженців такі конфлікти неминучі і у нас. Не важко уявити, який імідж тоді матиме наша держава. 

По-третє, пан Петухов представляє ту молоду паросль чиновників, які отримали посади завдяки знанню іноземних мов й дипломам іноземних вузів. У них вбачали реформаторів і людей з новим мисленням. Якщо ініціатива забрати до себе десятки тисяч біженців в обмін на безвіз – це нове мислення, тоді, вибачте…

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада