Головний популіст дня: Наливайченко, який стверджує, що має мирний план, але не каже про його суть

Номінується кандидат в президенти Валентин Наливайченко, який каже, що підготував нову дієву міжнародну угоду з деокупації українських територій

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

"Наші національні інтереси - це деокупація та відновлення миру! Я знаю, як цього домогтися. Маю досвід та підтримку західних партнерів. Маю чіткий покроковий план відновлення миру та першочергових гуманітарних дій", написав він на своїй сторінці у Facebook.

А де план? Відкриваємо передвиборчу програму Наливайченка, розміщену на сайті Центрвиборчкому, і читаємо: "Маю чіткий покроковий план відновлення миру та деокупації частин Донецької та Луганської областей та АР Крим, який, серед іншого, передбачає укладення нової дієвої міжнародної угоди". Тобто, те саме, що і в пості у Facebook. Серед пунктів програми кандидата є членство в НАТО, резервна добровольча армія, закон про цивільний обіг зброї і так далі, але до чого тут деокупація Донбасу? Мабуть, якби в Наливайченка був реальний план і були реальні міжнародні партнери, то навколо цього він би вибудував всю свою програму?

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна